Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Znamy nazwiska nowych naczelników w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Św.

Łukasz Smyła i Tomasz Mroczek to nowi naczelnicy Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Św. Pierwszy pokieruje – Wydziałem Architektury i Budownictwa, drugi – Wydziałem Infrastruktury i Rozwoju.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Jak przeczytać możemy w oficjalnym komunikacie ostrowieckiego starostwa, na stanowisko naczelnika Wydziału Infrastruktury i Rozwoju Powiatu wpłynęła jedna aplikacja spełniająca wymagania formalne. O trzy aplikacje więcej wpłynęły na stanowisko Naczelnika Wydziału Architektury i Budownictwa. Wszystkie spełniały wymagania formalne.

Nowym naczelnikiem Wydziału Infrastruktury i Rozwoju Powiatu został Tomasz Mroczek, były kierownik Referatu Inwestycji, Rozwoju i Turystyki w Urzędzie Gminy w Bałtowie. W wyborach samorządowych w 2018 roku starał się o fotel wójta Bałtowa. W pierwszej turze zremisował z Hubertem Żądło, a ostatecznie przegrał z nim o 99 głosów. Posiada wyższe wykształcenie: na kierunku ochrona środowiska – uzyskał tytuł magistra inżyniera w 2003 r. na Akademii Rolniczej w Lublinie na kierunku Inżynieria Środowiska w specjalności Inżynieria wodna i sanitarna na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie – Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji – uzyskał tytuł magistra inżyniera w 2012 r. Ukończył studia podyplomowe w zakresie: Pozyskiwanie i Zarządzanie Funduszami Unii Europejskiej – w Wyższej Szkole Ekonomii i Administracji Im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, Zarządzania Zasobami Ludzkimi – w Wyższej Szkole Handlowej im. B. Markowskiego w Kielcach. Ukończył także liczne szkolenia min. w zakresie zamówień publicznych. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Zna proces planowania, realizacji, nadzorowania i rozliczania zadań infrastrukturalnych.

Naczelnikiem Wydziału Architektury i Budownictwa został Łukasz Smyła. 
Zatrudniony w Urzędzie Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim – obecnie na stanowisku inspektora w Wydziale Planowania i Rozwoju Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim. Posiada wyższe wykształcenie: na kierunku Ekonomia – w zakresie menadżerskim – uzyskał tytuł magistra w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim – ukończone w 2006 r. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Gospodarki Przestrzennej w Administracji Publicznej – ukończone w 2010 r. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Kielcach. Posiada wieloletnie doświadczenie w administracji publicznej – od 2006 r. Zna specyfikę pracy w administracji, a jego dotychczasowe zadania są zbieżne z zadaniami Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this