Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zwiedzaj Świętokrzyskie z „Podróżnikiem Europejskim”!

Specjalny paszport turystyczny dla dzieci i młodzieży przygotował w ramach tegorocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich Urząd Marszałkowski w Kielcach. Można zbierać pieczątki i otrzymać upominek. Dla pierwszych 100 osób, które w czasie trwania akcji, tj. od 08.08.2022r. do 09.10.2022r. dostarczą paszporty z pieczątkami, przygotowaliśmy zestawy upominków z logo DOFE.

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Fundusze Europejskie pozwalają rozwijać się wielu atrakcjom turystycznym województwa świętokrzyskiego. Odkrywaj je razem z „Podróżnikiem Europejskim”.

Zapraszamy do 24 miejsc w regionie, które łączy fakt, że skorzystały z unijnych dotacji i dzięki temu mogły się rozwijać i poszerzać swoją ofertę. Zachęcamy do odwiedzenia ich z „Podróżnikiem Europejskim”. Młodzi wędrowcy, zwiedzając, mogą zbierać pieczątki lub stemple. Paszport będzie fantastyczną pamiątką z pobytu na Ziemi Świętokrzyskiej.

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich Departament Inwestycji i Rozwoju UMWŚ przygotował specjalną akcję „Zwiedzaj Świętokrzyskie z Podróżnikiem Europejskim”. Aby wziąć w niej udział, trzeba odwiedzić przynajmniej 5 miejsc opisanych w paszporcie, zebrać 5 pieczątek (w paszporcie jest na to specjalne miejsce) i dostarczyć je osobiście do siedziby Departamentu Inwestycji i Rozwoju (Kielce, ul. Sienkiewicza 63, piętro I, pokój 118, od pn. do pt., w godz. 8.00-14.00).

Dla pierwszych 100 osób, które w czasie trwania akcji, tj. od 08.08.2022r. do 09.10.2022r. dostarczą paszporty z pieczątkami, przygotowaliśmy zestawy upominków z logo DOFE.

Życzymy Wam wspaniałych przygód na szlaku i niesamowitych odkryć!

Regulamin akcji PE_sierpień

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this